Najbolji igrač Rijeke 2017/18

Zuta 28 bodova

Heber 18bodova

Vešović 11 bodova

Acosty 9 bodova

Gavranović 9 bodova

Mišić 8 bodova

Bradarić 7 boda

Gorgon 5 bodova

Kvržić 5 bodova

Jelić 5 bodova

Pavičić 5 boda

Sluga 5 bodova

Puljić 4 boda

Elez 4 boda

Maleš 4 bod

Prskalo 3 boda

Župarić 2 boda

Davidson 1 bod

 

Poštovani, na ovom mjestu ćemo obavljivati rezultate vezane uz izbor najboljeg igrača HNK Rijeke u sezoni 2017/18 po vašem odabiru. Nakon svake utakmice Rijeke ponuditi ćemo vam anketu u kojoj možete glasati za igrača koji je u toj utakmici, po Vama, bio najbolji.  Anketiranje smo počeli nakon utakmice Inter -Rijeka u 7. kolu HNL-a.

Onom tko skupi najviše vaših glasova dati ćemo 5 bodova, drugome 4 itd. Zbrajati ćemo bodove i na kraju sezone proglasiti najboljeg igrača Rijeke po vašem odabiru.

Rudeš – Rijeka 1.10.2017.

Milan – Rijeka 28.09.2017.

Slaven Belupo – Rijeka 23.09.2017.

Vrbovec – Rijeka 20.09.2017.

Hajduk – Rijeka 17.09.2017.

Rijeka – AEK 14.09.2017.

Rijeka – Cibalija 09.09.2017

Inter – Rijeka 26.08.2017.